Benzersiz lezzetler ve eşsiz Boğaz manzarasının buluşma noktası olan IZAKA Restaurant’ta,Executive Chef Eyüp Çevik’in 14 Şubat için hazırladığı seçkin menü başrol oynayacak. Gecede; ünlü söz yazarı, besteci ve yapımcı Mehmet Teoman ise IZAKA’nın DJ kabininde yer alacak; kendi seçtiği özel ve zamansız şarkıları ile sevgililere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Devraldığı misafirperverlik mirasını lüks hizmet ve eşsiz Boğaz manzarasıyla buluşturan

CVKPark Bosphorus Hotel İstanbul;14 Şubat’ta sevgililere Izaka’da seçkin lezzetlerle dolu romantik bir akşam yemeği ve müzik ziyafeti sunarken, dileyenler için CVK Safira Spa’nın özel çift masajının da dahil olduğu unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

IZAKA’da Yılın En Romantik Yemeği

Boğaz’ın büyüleyici manzarasını eşsiz lezzetlerle buluşturan IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’nde keyifli bir müzik şöleni ve zengin bir menü ile çiftleri ağırlıyor. Executive Chef Eyüp Çevik’in geceye özel hazırladığı menüde sunulan seçkin lezzetler, romantik geceyi taçlandırıyor.

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menüde; başlangıç tabağında deniz arslanı söğüş, somon lakerda, soya soslu uskumru, keçi peynirli kalamardan oluşan deniz mahsülleri kombinasyonu servis ediliyor. Ara sıcak olarak enginarlı safranlı risottonun sunulurken ana yemekten önce özel bir lezzet olan misket limonu sorbe sunuluyor. Menünün yıldızı, patates ve porçini mantar yahnisi eşliğinde servis edilen tavada pişirilmiş dana madalyon olurken kırmızı kadife çikolata küresiyle de gecenin tatlı finali yapılıyor.Bu özel menünün fiyatı iki kişi için 550 TL iken, gecede, dileyen misafirlere Izaka menüsünden a la carte servis de yapılıyor.

Izaka’nın DJ kabininde, 14 Şubat’a özel olarak ünlü söz yazarı, besteci ve yapımcı Mehmet Teoman yer alıyor.70’li yıllardan günümüze pek çok ünlü isimle çalışan ve hit şarkıya imza atan Mehmet Teoman, kendisinin seçtiği özel ve zamansız şarkılarla sevgililere keyiflisaatler yaşatıyor.

Sevgililer Günü’nün ertesinde Boğaz’a karşı uyanma keyfi

CVK Park Bosphorus Hotel Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenler için üç farklı konaklama paketi alternatifi sunuyor.

Sevgililer Günü Paketleri