Yaşam alanlarına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, bayramı keyifli bir hafta sonu kahvaltısı ile renklendirmek isteyenler için ilham kaynağı oluyor. Geniş ürün yelpazesinde şık ve kullanışlı ürünleri bir arada sunan Crate and Barrel, kalabalık aile buluşmalarında hazırlık aşamasından sunuma kadar en büyük yardımcınız oluyor.

Hazırlayacağınız kahvaltı sofrası ile fark yaratın

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız lezzetlere lezzet katan Crate and Barrel’ın rengarenk kaseleri ile pişirme ve hazırlık gereçleri, yemeklerin yapım aşamasına kolaylık katıyor.

Sofra kurmayı bir sanat haline getiren Crate and Barrel, klasiklerden vazgeçmeyenler için yalın ve zarif çizgilere sahip Stacatto serisini önerirken, rengarenk sofralar için ise Portekiz’de bir zanaatkârın usta ellerinde şekillenen Marin serisini sunuyor.

Sunumuyla fark yaratmak isteyenler için ilham kaynağı olan Crate and Barrel, peynirler ve şarküteri ürünleri için Amuse Servis Tahtasını, 2 Renkli Mermer Küçük Boy Servis Tabağını, Slate Büyük Boy Dikdörtgen Servis Tahtasını ve Ahşap & Mermer Kare Servis Tahtasını tavsiye ediyor. Cambridge 2 Katlı Servis Tabağı, börek, wrap ya da sandviçler için ideal bir alternatif olurken, Farmhouse Pancake Kabı ise tadı damağınızda kalacak tatlıları sıcak tutarak kahvaltınıza mutluluk katıyor