Başkentin kalbindeki konumuyla Divan Ankara, düğün, davet ve toplantı organizasyonlarının ayrıcalıklı adresi olacak.

Yenilenen yüzüyle Divan Ankara, 400 kişilik kokteyl ya da 300 kişilik oturma düzeni sunan salonlarıyla; evlenecek çiftlerin en mutlu günlerin vazgeçilmez adresi olmanın yanı sıra toplantı organizasyonlarında da ilk tercih olmaya aday.

Divan Ankara, Divan Pub’da yıllardır süregelen Divan’ın geleneksel mutfak mükemmelliğiyle günü tatlandırıyor. Divan Ankara, misafirleri rahat ettirecek tüm detayların düşünüldüğü 74 standart, 4 superior ve 5 süit olmak üzere toplam 83 odası, d-bar, SPA ve tam donanımlı iş merkezi ile de misafirlerine eşsiz bir ortam sunuyor.

Divan Ankara, merkezi konumu sayesinde bakanlıklar, büyükelçilikler ve iş merkezlerine olan yakınlığı ile misafirlerine ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Özel Günlere Değer Katıyor

Şık tasarımı ve özel ekipmanlarıyla beğeni kazanan yeni balo salonu, düğün, nişan, kına gibi özel davetlerin yanı sıra toplantı organizasyonları için de alternatif oluşturuyor. Tasarıma yeni bir bakış açısı kazandıran mimari dokusuyla Divan Ankara, zarif salon dekorasyonu, zengin menü seçenekleri ve profesyonel ekibi ile özel günlere değer katıyor.

Divan Ankara, misafirlerini yeniliklere açılan benzersiz bir keşfe davet ediyor.