Anadolu Yakası’nın en gözde oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafir memnuniyetini geçen seneye göre bir kez daha yükseltti. Dünyanın en prestijli rezervasyon kanalları üzerinde yapılan misafir memnuniyeti değerlendirmelerinde Wyndham Grand Kalamış, önemli dereceler alarak Anadolu Yakası’nın yıldızı oldu.

Wyndham Hotel Group markasının ilk Türkiye temsilcisi olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, dünyanın en prestijli rezervasyon kanalları üzerinden yapılan misafir memnuniyeti değerlendirmelerinde yüksek puanlar alarak hizmet kalitesini kanıtladı. Konaklamadan yeme-içmeye, toplantı salonlarından SPA alanlarına kadar her alanda misafirlerine ayrıcalıklı deneyimler yaşatan Wyndham Grand Kalamış, Anadolu Yakası’nın en yüksek misafir memnuniyeti derecesine sahip oldu.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel; Wyndham Hotel Group markasından aldığı güç, yüksek kalite ve hizmet standartlarıyla kısa sürede Anadolu Yakası’nın en beğenilen ve tercih edilen 5 yıldızlı oteli oldu. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Expedia tarafından yapılan değerlendirmede 5 üzerinden 4.6, Travelocity tarafından yapılan değerlendirmede 5 üzerinden 5, Booking.com’dan 10 üzerinden 9, Hotels.com’dan ise 172 yorum alarak başarısını kanıtladı.