Mövenpick Hotel İstanbul, 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü’nde canlı müziğin sihirli ezgileri ve aşk aromalı lezzetlerle bezenmiş muhteşem bir akşam yemeği ve ayrıcaklılarla dolu konaklama paketiyle İtalyan usulü romantizm yaşatıyor.

İtalyan usulü Sevgililer Günü Yemeği

İstanbul’un ışıltılı manzarasına sahip Skyline Club Lounge’da düzenlenecek olan Sevgililer Günü yemeğinde, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından yılın en romantik gününe özel olarak hazırlanan “Aşk Menüsü”nün tadını, Ayşen Zülfikar’ın seslendireceği İtalyan aryaları ve tüm zamanların en sevilen aşk şarkıları eşliğinde çıkarabilirsiniz.

Mum ışığı ile aydınlatılmış romantik bir atmosferde, 19.00-23.00 saatleri arasında sunulacak dört aşamalı Sevgililer Günü yemeği kişi başı 230 TL olup, limitsiz yerli içki ve KDV dahildir.

Sevgililer Günü Konaklama Paketi

Mövenpick Hotel Istanbul’un romantik akşam yemeğinin ardından gecenin büyüsünü devam ettirmek isteyen çiftler için hazırladığı Sevgililer Günü konaklama paketinde; 14 Şubat 2018 tarihinde superior odada iki kişi konaklama, Skyline Club Lounge’da iki kişilik Sevgililer Günü yemeği, AzzuR Restaurant’ta açık büfe kahvaltı ve odada kalp şeklinde çikolata ikramı bulunuyor. Sevgililer Günü konaklama paketi gece başı KDV hariç 189 EUR’dur.